Panelsan Kablo Makaraları

Teknolojik alt yapısı, ürün yelpazesinin genişliği ve yüksek kalitesiyle imalat yapan, alanında öncü kuruluşlardan biridir. Pazarlama ve satış stratejileri ile müşteri memnuniyeti alanında da uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Genel olarak standarda uygun ölçülerde, istenildiğinde verilen ölçülerde sipariş üzeri ahşap makara üretmekteyiz.

Kablo Makaraları (Ahşap Makara), Kaliteli ahşaptan üretilen yüksek standartlarda dayanıklı, istenilen ölçülerde yapılan kablo makaralarıdır.

Üretim Aşamaları

1. AŞAMA

1. sınıf hammadde kereste ürünleri seçilerek fabrikamıza ulaşır.

2. AŞAMA

Keresteler uygun bir şekilde işleme alınır

3. AŞAMA

Doğal kurutma işlemleri yapılır ve ürünler oluşturulur.

4. AŞAMA

Paketleme yapılarak bayi ve müşterilerimize ulaştırılır.

50 cm den 300 cm ye kadar ısıl işlemli (ıspm15) ahşap kablo makaraları üretimi yapmaktayız. Kablo makaraları isteğe özel şartnameye bağlı üretim yapılabilir. Her ölçüde her sektöre uygun ahşap makara üretimde karaçam sarıçam özel seçilmiş ağaçlar kullanılmaktadır. Avrupa standartlarına uygun isteğe bağlı ısıl işlem fırınlama veya kurutma fırınlama işlemi yapılmaktadır.
Son teknoloji üretim ve montaj hattı ile kalite standartlarında üretim yapılmaktadır. Ahşap kablo makarası kablo üretimi yapan firmaların sıklıkla tercih ettikleri bir malzemedir. Bu nedenle firmamızda üretilen ahşap kablo kanalları çoğunlukla kablo üreticilerine hizmet verir. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünler dayanıklılık açısından da üstün kaliteli bir performans sunar. Kablo makinelerinde kullanılan bu makaralar kabloların kolayca sarılmasını sağlar ve kullanımdan kaynaklanacak sıkıntıları önler.

Ahşap Kablo Makarası Hangi Malzemeden Üretilir?
Ahşap kablo makarası dayanıklılığını sarıçam ve karaçam ağaçlarından alır. Ağaçlardan alınan ürünler işlenir ve makara üretimi için uygun hale getirilir. En sağlam ağaç türleri arasında yer alan karaçam ağacı, uzun yıllar kullanıma devam edilecek makaralar elde edilmesini sağlar. Firmamızda üretilen makaralar da bu anlamda uzun yıllar boyunca garantili bir performans sergiler.